Słowackiego 7

Aktualności

• Komunikat startowy DF 2011 IV kwartał

2011-10-18 08:51

W najbliższy piątek 21 października 2011r. rusza nowa punktacja długofalowa turniejów klubowych tzw. długiej fali organizowanej przez Klub Brydżowy Hotel Polski - Mielec. Szczegóły w komunikacie startowym. Wszustkich serdecznie zapraszamy.

• Memoriał Dębickich Brydżystów 17-10-2011

2011-10-17 23:28

W pierwszym turnieju III edycji BTM a zarazem II Memoriale Dębickich Brydżystów puchary dla pary z Dębicy. Wygrywają go  Jarek Posłuszny i Bogusław Sygulski. Drugi plac dla Kazimierza Banka i Marka Soina z Tarnowa a trzecie dla Zbyszka Kozioła i Ryśka Jackowskiego z Dębicy. Gratulujemy.

• Turniej Par 14-10-2011

2011-10-14 22:35

Eugeniusz  Osiński i Andrzej Stasiński wygrywają Mini TP na IMP-y w Mielcu. Drugie miejsce dla Zbyszka Kozioła i Janka Warchoła a trzecie dla Bronka Mycielskiego i Józka Tureckiego. Gratulujemy.

• KMP 2011-10-10 Dębica

2011-10-10 23:29

Bogdan Rojkowicz i Gieniu Osiński wygrywają październikowe KMP w Dębicy. Drugi plac dla Zbyszka Kozioła i Ryśka Jackowskiego a ntrzecie dla dwóch par; Józka Tureckiego i Jacka Gąsiorka oraz dla Andrzeja Jandy i Mieczysława Cisło. Gratulujemy

• 3 Liga 2011/2012 I zjazd

2011-10-09 18:10

Nie popisała się w rozgrywanych na I zjeździe 3 Ligi dwóch meczach drużyna Hotel Polski Mielec. Zajęła ostatnie miejsce, a jedyne co może mieć na swoje usprawiedliwoenie to fakt, że pomogła tym samym drużynie Greinplast Dębica zdobyć pierwsze miejsce, a drużynie Owiewka AKBS Mielec trzecie miejsce w Tabeli.

• Turniej Par 07-10-2011

2011-10-08 09:21

Brawo Oskar i Michał! Nie dając nikomo żadnych szans Oskar Bożek i Michał Różycki wygrali z wynikiem 48 IMP-ów. Na drugim miejscu goście z Dębicy: Zbigniew Kozioł i Jan Warchoł (29 IMP-ów), a na trzecim Bogdan Rojkowiczi Robert Piechota (11 IMP-ów). Gratulacje!

• III edycja Barometrów Trzech Miast

2011-10-05 18:50

W październiku rusza III edycja Barometrów Trzech Miast - Tarnów, Dębica, Mielec. Pierwszy turniej już 17 października w Dębicy i jest to zarazem II Memoriał Dębickich Brydżystów. Serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN IIIBTM

• Turniej Par 02-12-2011

2011-10-02 22:27

Tadziu Urbanek i Wojtek Micek wygrywają piatkowy turniej par w Mielcu. Drugie miejsce dla Bogdana Rojkowicza i Roberta Piechoty. Podium uzupełnili Marek Naprawa i Stasiu Graniczka. Gratulujemy.

• Turniej Par 30-09-2011

2011-09-30 22:10

Marek Rusek z każdym partnerem potrafi wygrać turniej - w dzisiejszym zwyciężył grając w parze z Eugeniuszem Osińskim. Na drugim miejscu Marek Naprawa i Stanisław Graniczka, a na trzecim Marki: Wesołowski i Garlewicz. Gratulacje.

• Grand Prix Słowacji - Poprad 23-25,09,2011

2011-09-26 11:29

Drugie miejsce w Turnieju Teamów w Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji zajął mielecko-rzeszowski team grający w składzie Bogdan Rojkowicz - Eugeniusz Osiński i Bogdan Kruczek - Grzegorz Rewer. W turnieju par nasza Para uplasowała się na dobrym 11 miejscu. Gratulujemy.

• Turniej Par 23-09-2011

2011-09-23 22:53

Zbyszek Kozioł z Markiem Ruskiem (jak dwa tygodnie wcześniej), zwyciężyli z wynikiem 62,50%. Na drugim miejscu Bogdan Kubik i Wojciech Piętal 59,02%, a na trzecim Krzysztof Młodziński i Oskar Bożek 53,21%. Gratulacje dla wszystkich, a zwłaszcza dla naszej młodzieży. Do zobaczenia za tydzień.

• KMP 12-09-2011 Dębica

2011-09-12 23:06

Wrześniowe KMP rozegrane w Dębicy wygrali: Stanisław Pruś i Marek Hocaniuk (59,34%), na drugim miejscu Jarosław Posłuszny i Bogusław Sygulski (57,83%), na na trzecim Bronek Mycielski i Józek Turecki (56,57%).

Strony: « Poprzednia 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 72 Następna »