Słowackiego 7

Aktualności

• I Memoriał Dębickich Brydżystów i I turniej II Edycji Barometru Trzech Miast

2010-10-19 09:10

W I Memoriale Dębickich Brydżystów i pierwszym turnieju II edycji Barometru Trzech Miast po decydującej ostatniej rundzie zwyciężyli Piotr Markiewicz i Stanisław Prokuszki przed parą Bogusław Kruczek i Przemek Zawada. Trzecie miejsce dla Zbyszka Kozioła i Ryśka Jackowskiego. Nagroda popularna imieniem Stanisława Chorzępy przypadła dębiczanom Markowi i Zygmuntowi Szczudle. Gratulujemy

• Turniej Par 15-10-2010

2010-10-15 22:26

Na pierwszym miejscu Bogdan Rojkowicz i Robert Piechota, na drugim Darek Gil z Markiem Garlewiczem, a na trzecim Ryszard Michalak z Markiem Wesołowskim. Gratulacje.

• II Edycja Barometru Trzech Miast

2010-10-12 09:09

18 października rusza II Cykl Barometrów Trzech Miast Dębica - Tarnów - Mielec. Turniej inauguracyjny odbędzie się w Dębicy i będzie to zarazem I Memoriał Dębickich Brydżystów z dodatkową pulą nagród rzeczowych. Serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN

• KMP 11-10-2010 Dębica

2010-10-12 00:21

Andrzej Stasiński-Bogusław Sygulski i Bronisław Mycielski- Eugeniusz Osiński wygrywają październikowe KMP w Dębicy. Podium uzupełnili Marek Hocaniuk-Stanisław Pruś. Gratulujemy. A informacja jak wypadliśmy na tle wszystkich par biorących udział w październikowym KMP pod tym linkiem.

• Turniej Par 08-10-2010

2010-10-08 23:29

Mielec gościnny. W turnieju par wygrywają Jurek Matelowski i Janek Warchoł. Drugie i trzecie miejsce dla par mieleckich - Bronka Mycielskiego i Gienia Osińskiego oraz Gosi Rojkowicz i Marka Garlewicza. Gratulujemy. W punktacji długofalowej umacnia pierwsze miejsce Rysiek Michalak

• Mityng Podkarpacki

2010-10-04 10:19

Wyniki Mityngu Podkarpackiego na stronie rzeszowskiej. W Turnieju Teamów czwarte miejsce zajął team Owiewka grający w składzie: Małgorzata Rojkowicz, Augustyn Banek, Bogdan Rojkowicz i Tadeusz Chmielowiec.

• Barometr - Dębica 27 września 2010

2010-09-28 09:56

Przemek Zawada i Bogdan Kruczek ze zwycięskiego teamu Mistrzostw Słowacji wygrali dębicki barometr. W takiej formie mogą triumfować w tym tygodniu jeszcze klika razy na turniejach rzeszowskich - we środę i w weekend.  Na drugim miejscu Maciej Szczudło i Zygmunt Szczudło, a na trzecim Andrzej Stasiński i Bogusław Sygulski.

• GP Słowacja 2010 Poprad

2010-09-27 10:24

24-26 września w malowniczym Popradzie odbywały się Mistrzostwa Słowacji. Udział w nich wzięli członkowie naszego klubu. Gosia Rojkowicz grając w teamie ZATAM (Renata Wajdowicz, Andrzej Hycnar, Andrzej Kusion) zajęła 3 miejsce w silnie obsadzonym Turnieju Teamów. Team Hotel Polski (Izabella Klar, Marek Rusek, Bronisław Mycielski, Tadek Urbanek) uplasował się na 15 miejscu. Złotymi medalistami zostali nasi koledzy z Rzeszowa - team Elektromontaż grający w składzie: Marek Pietraszek, Przemek Zawada, Bogdan Kruczek oraz Grzegorz Rewer. W turnieju par drugie miejsce zajęli Marek Pietraszek i Przemek Zawada, szóste Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar. Nasi starsi Panowie dwaj, Bronek z Tadkiem, osiągnęli bardzo obiecujący wynik 54,1%, pokazując, że mają  duży potencjał i są dobrze zapowiadającą się parą. Grześ z Bogdanem na 20 miejscu, Gosia z Góralem na 23, a Iza z Markiem na 33. Grało 58 par.

Wyniki GP Słowacja 2010

Fotoreportaż

• IV Tarnowski Mityng Solidarności

2010-09-20 08:08

Zakończył się IV Tarnowski Mityng Solidarności. W sobotę 18 września rozegrano dwa turnieje. Zwycięzcami VIII Turnieju Solidarności – cavendish uśredniony zostali  Jacek Stasica i Piotr Stopa, na drugim miejscu Maciej Grabiec - Maciej Kita, a na trzecim Mariusz Kita - Witold Stachnik. Na siódmym miejscu Gosia Rojkowicz i Gutek Banek. W VIII Turnieju Solidarności na maxy na podium rzeszowskie pary: zwyciężyli Kazimierz Dziok - Adam Żarnowski, na drugim miejscu Tomasz Ukraiński i Przemysław Zawada, a na trzecim Czesław Szypuła i Roman Opaliński. W rozegranym w niedzielę 19 września  turnieju na maxy zaliczanego do GPPPW na pierwszym miejscu Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar, na drugim miejscu Marek Filipowski i Maciej Tyszownicki, na trzecim Marek Pietraszek - Przemysław Zawada. Na dziesiątym miejscu Bronek Mycielski grający w parze z Adamem Dmochowskim.

• KMP 13.09.2010

2010-09-13 23:47

KMP wrześniowe tym razem rozgrywane w Dębicy wygrywają Andrzej Janda i Mieczysław Cisło. Drugie miejsce dla Stanisława Prusia i Marka Hocaniuka a trzecie dla Zbyszka Wilisowskiego i Staszka Malinowskiego. Gratulujemy.

• "Nasi" w Puli - Chorwacja.

2010-09-08 10:10

Bardzo dobrze radzą sobie "nasze" panie w Puli. W turnieju otwarcia granym na IMPY bardzo dobre miejsce bo 26 (178 par) zajęła Iza Klar grając w parze z Bogusiem Kruczkiem. W turnieju Teamów mixtowych Gosia Rojkowicz grając w Teamie ZAKOTAR (R.Wajdowicz, A. Hycnar, A. Kusion) zajęła 14 (53 temay). W turnieju par na zapis maxymalny Gosia grając w parze z Bogdanem Nideckim zajęła 24 miejsce a Iza z Bogusiem Kruczkiem 59 (137 par).Gratulujemy.

• Turniej Par 03-09-2010

2010-09-03 22:43

W pierwszym powakacyjnym turnieju zaliczanym do nowej punktacji dŁugofalowej wygrali z dużą przewagą Darek Gil i Marek Garlewicz. Drugie miejsce dla Damiana Smulskiego i Zbyszka Wilisowskiego z Dębicy a trzecie dla Roberta Piechoty i Bogdana Rojkowicza. Ruszyła kolejna Punktacja długofalowa która zakończy się w grudniu 2010r.