Kalendarz

Marzec

7-8 Finał GPPPP Tęgoborze

11-31 Turnieje odwołane

Gdzie gramy

MIELEC

Środy 17.30

"zmiana terminu"-od 01.09.2020

Hotel Polski Mielec

Biernackiego 12

RZESZÓW

Środy 17.00
Cafe Cela

Dąbrowskiego 30


DĘBICA

Poniedziałki 17.30

"zmiana miejsca"-teraz

KS "WISŁOKA"- ul. Kraszewskiego


TARNÓW

Poniedziałki 17.30

Czwartki 17.15

Dom Studencki
Słowackiego 7

Udane ferie z brydżem na wesoło czyli ciąg dalszy nastąpi...

 

Napływa nowa fala mieleckiego brydża. Młodzi bardzo szybko przyswoili nie tylko zasady gry, ale także połknęli bakcyla. Wszystkim podobały się zajęcia,  przede wszystkim współzawodnictwo na gorąco czyli brometrem. Rozegrano trzy mini turnieje. Najlepsze na dystansie 24 rozdań okazały się dziewczyny (na zdjęciu), które zajęły trzy pierwsze miejsca. Wygrała Ewelina Pawlik (w środku) przed Ewą Cyganowską (pierwsza z lewej) i Marceliną Cyganowską.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA i wyniki turniejów

 

Mamy nadzieję na zaistnienie profesjonalnej sekcji młodego brydża w Mielcu, mówi w imieniu swoim i Zarządu Stowarzyszenia Klub Brydżowy Hotel Polski Mielec, Krzysztof Ziewacz. Hotel Polski, który tak hojnie podejmował dzieci i młodzież przez dziesięć dni tych mroźnych ferii jest znakomicie przygotowany do profesjonalnej obsługi młodzieżowego brydża. Byłby to zresztą pierwszy tego typu ośrodek na Podkarpaciu.

 

Wyznaczono już termin spotkań. Wtorki w g. 14.45-16.45 w Hotelu Polskim przy Biernackiego 12. Na chętnych śmiałków czekają nowe horyzonty; dofinansowane obozy, lokalne współzawodnictwo i rozmaite mistrzostwa młodzieżowe. Pierwsze starty już w marcu. 17.03.2012 r. w Skawinie odbędą się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która zostanie zorganizowana przez Podkarpacki Związek Brydża Sportowego w Jaworze nad Soliną w dn. 14-17.04.2012 r. 31.03.2012 r. z kolei startują rozgrywki III Małopolskiej Ligi Młodzieżowej. Sąsiedzi z Tarnowa, Krakowa i innych miast zapraszają do wspólnej zabawy i rywalizacji.